Hyosung Aquila GV 250i Cruiser
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije Hyosung Aquila GV 250i Cruiser 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 57 mm |
|---|---|
| Takt | 48.8 mm |
| Snaga motora | 28 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 10000 okr./min |
| Okretni moment | 22.3 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 7500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10.3 |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 5 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | Ulje – zrak |
| Pomak | 250 ccm |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
Prednje kočnice
| Aktivacija | Hidraulika |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Bubanj |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 16 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 15 inč |
| Visina sjedala | 700 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 350 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 14 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A2 |
Najčešća pitanja Hyosung Aquila GV 250i Cruiser
- Koji je bolji? Motocikl Hyosung Aquila GV 250i Cruiser ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Hyosung Aquila GV 250i Cruiser?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Hyosung Aquila GV 250i Cruiser.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Hyosung Aquila GV 250i Cruiser? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2017, stabilnost cijene motocikla Hyosung Aquila GV 250i Cruiser bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima. Trend cijena bio je -30 % tijekom prve godine.
- Koliko je popularan motocikl Hyosung Aquila GV 250i Cruiser?
- Na tržištu je mala potražnja za motociklom Hyosung Aquila GV 250i Cruiser.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.























